كدخبر : ١۴۶٨
تاريخ انتشار : ٠٠:٠٠ - ١٣٩۵/١١/٢٨
تعداد بازديد : ١٠٧۴
چاپ صفحه نسخه چاپي
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
آینده جهان در گرو توانمندی فضای مجازی است
به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران فیمنا؛ حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم ضمن بازدید از بخش های مختلف چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی اظهارداشت: این نمایشگاه ها به دیدار کننده و بازدید کننده نشان می دهد که در چه شرایطی از نظر فعالیت های مجازی قرار داریم. از سوی دیگر مخاطب بین این فضای مجازی مقایسه می کند. همچنین نوعی ارتباط بین مجموعه ها ایجاد می شود.

به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران فیمنا؛ حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم ضمن بازدید از بخش های مختلف چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی اظهارداشت: این نمایشگاه ها به دیدار کننده و بازدید کننده نشان می دهد که در چه شرایطی از نظر فعالیت های مجازی قرار داریم. از سوی دیگر مخاطب بین این فضای مجازی مقایسه می کند. همچنین نوعی ارتباط بین مجموعه ها ایجاد می شود.

وی افرود: خوشبختانه ملاحظه کردم که در این نمایشگاه بخش بین الملل هم وجود داشت و این مسئله باعث می شود تا این افراد بتوانند از توانمندی های داخلی الهام گرفته و هم افزایی بین این افراد در خارج از مرزها و داخل کشور ایجاد شود.
مصباحی مقدم تاکید کرد: با این حال می توان پیش بینی کرد که نیروهای داخل کشور باتوجه به فضایی که رسانه های دیجیتال در خارج از کشور و به خصوص کشورهای در حال جنگ دارند بتوانند زمینه های ارتباط خوبی با آنها برقرار کنند. اینگونه ارتباط ها اصولاً منشاء ارتقاء توان ما در فضای مجازی خواهد بود.


نظرات کاربران
نام:
ايميل:
* نظر:
CAPTCHA Image

اطلاعیه