كدخبر : ١۴۶١
تاريخ انتشار : ٠٠:٠٠ - ١٣٩۵/١١/٢۵
تعداد بازديد : ٩٣۶
چاپ صفحه نسخه چاپي
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
دولت باید از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی داخلی حمایت کند تا بر رسانه های خارجی غالب شود.
به گزارش بسیج پرس؛ انتظاری عضو شورای عالی فضای مجازی با حضور در غرفه خبرگزاری بسیج پرس در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با اشاره به این مطلب که فعالیت فضای مجازی برای دوستان رسانه ای داخل وسیع است اما نیروهای اختصاص داده شده در این فضا همچنان کم است، گفت: متاسفانه عمده اخبار در شبکه هایی جا به جا می شود که جزء شبکه های داخلی نیست و باید برای جذب مخاطب در رسانه های داخلی تلاش کرد.

به گزارش بسیج پرس؛ انتظاری عضو شورای عالی فضای مجازی با حضور در غرفه خبرگزاری بسیج پرس در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با  اشاره به این مطلب که فعالیت فضای مجازی برای دوستان رسانه ای داخل وسیع است اما نیروهای اختصاص داده شده در این فضا همچنان کم است، گفت: متاسفانه عمده اخبار در شبکه هایی جا به جا می شود که جزء شبکه های داخلی نیست و باید برای جذب مخاطب در رسانه های داخلی تلاش کرد.

وی با بیان این مطلب که رسانه ها باید اعتماد همه را جلب کنند و این خدمت بزرگی به انقلاب است، افزود: رهبری تاکید دارند که از این فرصت استفاده کنیم تا فرهنگ خود را حفظ و از هویت خود صیانت کنیم. اگر مردم توجهشان به رسانه های خارجی جلب شود این خطر بزرگی است و آثار خوبی به دنبال ندارد.

انتظاری اضافه کرد: در شورای فضای مجازی مدیریت شبکه های اجتماعی در حال بررسی است و امیدواریم وضعیت پیام رسان ها صد درصد داخلی شود. شبکه های اجتماعی خارجی باید مدیریت شده و تحت نظر قرار گیرند و دولت نیز باید از پیام رسان های شبکه های اجتماعی داخلی حمایت کند تا بر رسانه های خارجی غالب شود و امیدواریم این مسئله به تصویب نهایی برسد.

عضو شورای فضای مجازی اضافه کرد: حفظ فرهنگ و اعتقادات ایران فقط در شبکه های داخلی اتفاق می افتد. چرا ما باید اطلاعات خود را در رسانه های خارجی به اشتراک بگذاریم . پیام رسان غالب ما باید پیام رسان ملی و صددرصد داخلی باشد.

انتظاری در پایان گفت: بسیجیان در فضای مجازی می توانند تاثیرگزار باشند. بسیج نباید گوشه گیر باشد و باید برنامه راهبردی و فرهنگی بسیج جذب همه شود.نظرات کاربران
نام:
ايميل:
* نظر:
CAPTCHA Image

اطلاعیه