كدخبر : ١۴٢٢
تاريخ انتشار : ٠٠:٠٠ - ١٣٩۵/١١/١٧
تعداد بازديد : ٩١٧
چاپ صفحه نسخه چاپي
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
شبکه‌های اجتماعی تهدیدی برای زوج‌های جوان است
رئیس اداره تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا استان البرز در جلسه مشاوره قبل از ازدواج زوجین واقع در مرکز بهداشت استان البرز حضور یافت و گفت: شبکه‌های اجتماعی تهدیدی برای زوج‌های جوان است.

رئیس اداره تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا استان البرز در جلسه مشاوره قبل از ازدواج زوجین واقع در مرکز بهداشت استان البرز حضور یافت و گفت: شبکه‌های اجتماعی تهدیدی برای زوج‌های جوان است.

به گزارش سایبرلا به نقل از پلیس فتا‌: سرگرد موسوی رئیس اداره تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری طی توافقاتی که در جلسه معاونت بهداشت با حضور مسئولین انجام شده بود‌ در راستای آشنایی زوجین با فرصت‌ها و تهدیدات شبکه‌های اجتماعی در مرکز بهداشت حضور یافت.

وی به فرصت‌ها و استفاده صحیح از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: فضای مجازی یک دنیا فرصت و بی‌نهایت تهدید می‌باشد که اگر از این فضا به طور صحیح استفاده نشود به تهدید تبدیل شده و خطرات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.

سرگرد موسوی به اعتیاد‌آور بودن شبکه‌های اجتماعی نیز اشاره کرد و گفت: به دلیل در دسترس بودن و جذابیت‌های شبکه‌های اجتماعی متاسفانه روجین به راحتی غرق در شبکه‌های اجتماعی شده و از زندگی عادی و همسر خود غافل می‌شوند.

موسوی با اشاره به پرونده‌های مفتوحه در پلیس فتا ‌گفت‌: امروزه متاسفانه شاهد ارسال پرونده‌های در رابطه با اختلاف زوجین‌ در پلیس فتا هستیم که منشا اختلافات زوجین‌ در اکثر موارد استفاده‌های  بی‌حد و حصر زوجین از شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

این مقام انتظامی گفت: زوجین در صورت استفاده از شبکه‌های اجتماعی بایستی اطلاعات خود را در زمینه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بروز کنند که این مورد می‌تواند از سوء‌تفاهم‌های احتمالی جلوگیری کند.

رئیس اداره تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا البرز در پایان یادآور شد: زوجین در صورت بروز هرگونه مسئله در رابطه با شبکه‌های اجتماعی می‌توانند به صورت تلفنی یا حضوری با کارشناسان پلیس فتا مطرح کرده و مشاوره‌های لازم را دریافت کنند.

 نظرات کاربران
نام:
ايميل:
* نظر:
CAPTCHA Image

اطلاعیه