كدخبر : ١٢٧٩
تاريخ انتشار : ٠٠:٠٠ - ١٣٩٣/١١/١٢
تعداد بازديد : ٢۶۵٧
چاپ صفحه نسخه چاپي
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
جاسوس خانه همیشه فعال اینترنتی ” گوگل ” که در رقابتی سخت با فیسبوک و دیگر شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی در امر جمع آوری و تخلیه اطلاعاتی کاربران اینترنتی مشغول است، اخیراً از سرویس جدید خود به نام “” inbox رونمایی نمود.

به گزارش روابط عمومی مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی - فرا؛ اینباکس یا همان صندوق دریافت محصول و سرویس خاص و مبتکرانه ای نیست بلکه صرفاً جداسازی کامل قسمت اینباکس جی میل از صفحه آن است.

سوال مهمی که در اینجا مطرح می شود این است که چرا گوگل تا این مقدار اهمیت را برای تنها یک قسمت مشخص از سرویس جی میل قائل شده که با جداسازی و استقلال آن و اضافه کردن برخی از قابلیت های خاص بدان، مدعی ایجاد سرویس خدماتی جدید!! برای کاربران خود شده؟!

28bb86b8-cc9c-457a-9a93-92f0fd7f6204

ماشین جاسوسی گوگل این بار طمع بی حد و حصر خود را برای جمع آوری حداکثری اطلاعات به شکل آشکاری نشان داد و صندوق دریافت جی میل را که  محل ورود و ذخیره اطلاعات کاربران در ارتباطات اجتماعی نیز هست جدا نمود که بتواند بصورت مستقل بر آن اشراف داشته باشد.در گزارش گوگل به صراحت بیان شده گوگل از قبل فروش اطلاعات افراد در سرویس اینباکس خود کسب درآمد خواهد کرد!!

8acfd703-861c-43a5-b0a4-e5ee18d396da

نکته بسیار با اهمیت موضوع آنست که گوگل چنان تاثیر و نفوذی در استفاده کنندگان خود گذاشته و به نحوی آنان را اغوا و مسخ کرده است که حتی با بیان آنکه ما اطلاعات شمارا برای کسب درآمد می فروشیم نیز کاربران به هوش نمی آیند!

براستی دولت های مستقل من جمله نظام مقدس اسلامی و تمامی دستگاه ها و ارگان های ذی ربط چه تدبیری برای مقابله با چنین ماشین جاسوسی مخوفی در نظر دارند؟!آیا وقت آن نشده است که ضمن حمایت از سایت های مشابه داخلی، محدودیت های لازم را جهت برخوردی در شاءن یک عامل اطلاعاتی سازمان های جاسوسی – تروریستی شبکه جهانی صهیونیسم با این شبکه نفوذ، تخلیه و سلطه ضد امنیتی به نام گوگل داشته باشند؟نظرات کاربران
نام:
ايميل:
* نظر:
CAPTCHA Image

اطلاعیه